Lisanslı Şarj Aletleri vs Güvenli Olmayan Şarj Aletleri
Cepium Shop Açıldı

 

 

Gün geçmiyor ki haberlerde kaçak şarj aletleri ölüm saçıyor haberlerini duymuyoruz. Bir çoğumuz bu tip haberleri duyuyoruz ve görüyoruz ve de eleştiriyoruz ama şarj aleti alırken aklımıza getirmiyoruz ya da ucuz olduğu için güvensiz şarj aletlerini satın alıyoruz. Halbuki bu konuda biraz daha bilinçli olup Lisanslı ya da Orijinal ürünleri tercih etmemiz gerekiyor.

 


Cepium Shop Açıldı. Yeni Cepium Mağazamız Hizmetinizde. Kurumsal Kimliğimizi yansıtan yeni tasarımlar ve her geçen gün arttırdığımız ve üzerine koyduğumuz yenilenen ürün çeşitleriyle Cepium Dükkanımızı Ziyaret etmeye davet ediyoruz.

 

 
     
 

Cepium Yeni Standlarımız

Cepium Power Tower Chip Test Merkezinde İncelendi

 

Firmamızın Lisanslı Ürünlerini mağazalarınızda sergilemeniz için tasarladığı ürün standlarımız geldi.
Dönerli, uzun ve masaüstü olarak 3 çeşit hazırladığımız standlarımızı firmamızdan isteyebilir, ürünlerimizi cazip fiyat avantajlarıyla hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Burada bulunan formu doldurarak bize istek yapabilirsiniz.

 


Cepium Power Tower Chip Test Merkezinde İncelendi
Özetle

Evde veya iş yerinde, masa üzerinde çoklu bir şarj istasyonuna yer vermek fazlasıyla faydalı olabiliyor. Zira bu sayede mobil ortamdayken elektronik cihazlarınızın şarj sıkıntısına uğramıyorsunuz. Bu bağlamda Power Tower’ı gayet kullanışlı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Şarj hızı ve altı adet port girişi vardı